• slide

O festivalu

3.ročník festivalu CityFest se uskuteční v sobotu 14.července 2018 v krásném areálu Výstaviště Praha - Holešovice. I v příštím ročníku se můžete spolehnout na hvězdný lineup, krásný areál a skvělou audiovizuální show na obou podiích.

Pro open air stage využijeme prostor před Průmyslovým palácem a jeho pravé křídlo poslouží halové stagi, která Vás bude bavit až do ranních hodin. Věříme že zvolené prostory přispějí ke skvělé atmosféře, kterou je CityFest pověstný.

Nenech si ujít jedinečný projekt open air festivalu uprostřed města plného nejlepší elektronické taneční hudby současnosti!

City Fest Team

City Fest 2018

Užitečné informace o festivalu City Fest 2018.

Město Praha

Město Praha

Vítejte v srdci Evropy, kterým Česká Republika a její hlavní město Praha, zcela jistě jsou!

Praha se od roku 2018 stává novým domovem CityFestu a věříme, že i Vás její krása a mnoho výhod osloví.
Mezi hlavní výhody patří skvělá dopravní dostupnost, dostatečné ubytovací kapacity, blízkost Letiště Václava Havla a v neposlední řadě vyšší komfort pro návštěvníky festivalu.
Venkovní Excelent stage

Venkovní Excelent stage

Venkovní stage festivalu CityFest, bude umístěna na krásné ploše před Průmyslovým Palácem v areálu Výstaviště Holešovice.
Obří podium s nejmodernější světelnou show, LED stěnami a dalšími efekty, tak jak jej znáte z největších světových festivalů bude dominantou celého areálu. Krásu venkovního areálu bude dotvářet silueta Průmyslového Paláce.
Samozřejmostí venkovního prostoru budou bary s širokým sortimentem občerstvení a nezbytná sociální zařízení.
Umělci: Andrew Rayel, Gareth Emery, Andrew Bayer, Omnia, Estiva, Thomas Coastline, Michael C, Rado Van Bee
Vnitřní Dance Radio stage

Vnitřní Dance Radio stage

Vnitřní stage festivalu City Fest bude umístěna v prostorách pravého křídla Průmyslového Paláce, kde bude postaveno podium s nejmodernějšími audiovizuálními efekty.
Dominantou prostor je klenutý strop, který zde vytváří jedinečnou atmosféru.
Součástí vnitřního prostoru budou samozřejmě nezbytné šatny, sociální zařízení a velkokapacitní bary.
Umělci: Purple Haze, MaRLo, Richard Durand, Ruben De Ronde, ReOrder, Jean Luc, Tommy, Dennis Besnij, Flash
Parkování

Parkování

Součástí areálu Výstaviště je vnitřní parkoviště pro cca 300 vozů s poplatkem za 24 hodin, které se nachází pod plaveckým bazénem. Zde je také možnost parkování autobusů.
U Tipsport arény je také velkokapacitní parkoviště, které pojme až 1000 vozů a je zpoplatněno dle platného ceníku provozovatele.
Ubytování

Ubytování

Vzhledem k velkému zájmu návštěvníků nejen z České Republiky, ale také ze zahraničí, doporučujeme pro volbu ubytování využít služeb serveru www.booking.com
Zde najdete aktuální ubytovací kapacity v Praze a okolí.